Электромеханические замки Гардиан

Акция
Замок невидимка (электрозамок) Гардиан ЭМЗ 1.2 12В
.. ки. При наличии блока управления (приобретается отдельно), позволяет открывать дверь с помощью брелк ..
1150.00грн. 1000.00грн.

Гардиан

Дверные замки гардиан уже более 20 лет на рынке , предлагает накладные и врезные замки для входных дверей. Качество замков Градиан не уступает аналогам иностранного производства, а некоторые модели имеют собственные патенты и защиты от вскрытия, таких методов как выбивание цилиндра, декодирование сувальдных замков, с помощью самоимрессионной отмычки, высверливании, свертышем и др.

Купить замок гардиан

Замки подойдут для деревянных и металлических дверей. Компания Guardian производит широкий ассортимент замков:
- накладные замки Гардиан ( новые позиции на производстве)
-врезные замки Гардиан ( десятки различных моделей )
-дверные ручки (очень маленький ассортимент которого нет в Украине)
Как выбрать дверной замок гардиан?

Скорее всего вы уже использовали замок или хотя бы слышали о замках Гардиан. Компания импортирует дверные замки уже больше 20 лет в Украину. А это говорит о стабильности и высоком качестве. Вы не столкнетесь с ситуацией в которой нельзя найти замок после 15 лет покупки на старое место в вашей двери.
Замки Гардиан по праву называют золотой серединой цена качество. Средний срок службы 10 лет.

Подбирая п...
...

Вибір електромеханічного замка для будинку, квартири або офісу

Запірний механізм замку - це ригеля засув. Він витримує великі навантаження і перешкоджає силового злому. Залежно від типу приводу (механічний або електричний) і способу відкривання розрізняють:

Електричні засувки і електромеханічні замки - це замикаючі пристрої, які управляються шляхом подачі напруги. Їх конструкція незначно відрізняється від пристрою традиційних механізмів, але вона доповнена електричної складової, що підвищує надійність і поліпшує функціональність.

нормально закриті електромеханічні замки - запірний механізм деблокується при подачі постійного або змінного струму на соленоїд або електромотор, що переміщає ригель. Такі пристрої заборонено встановлювати на дверях, які ведуть до шляхів евакуації;
нормально відкриті електромеханічні замки - розблоковуються шляхом втягування ригеля при відсутності керуючого сигналу або відключенні електричного живлення.
Керуючий сигнал подається на виконавчий механізм по дротах від мережі або автономного джерела енергії при використанні магнітного ключа, карти або після введення правильного коду за допомогою клавіатури на накладної рукоятці. Залежно від конструкції і принципу роботи замикаючого механізму, двері зсередини відмикаються ручкою або натисканням на кнопку. Заради безпеки багато моделей можна відкрити зовні ключами.

У порівнянні зі стандартними конструкціями, електромеханічні замки більш надійні та зручні, тому вони використовуються в системах контролю доступу. З їх допомогою можна відкривати і замикати двері дистанційно. Додатковими бонусами є проста інтеграція пристроїв з електроприводом в систему безпеки будівлі і можливість підключення охоронних пристроїв. Недоліки запірних механізмів даного виду:

підвищені вимоги до якості установки дверей і дверних коробок;
необхідність підкл...

Часто задаваемые вопросы в категории "Электромеханические замки Гардиан" ❗️

️ → Какая цена на Электромеханические замки Гардиан ?

️ → Я могу заказать установку при покупке товара из категории "Электромеханические замки Гардиан" ?

️ ✅ Как правильно купить Электромеханические замки ?