Электромеханические замки

Накладной электромеханический замок Atis LOCK SS (нерж)

Накладной электромеханический замок Atis LOCK SS (нерж)

.. т механически изнутри кнопка, снаружи замок открывается ключом. Материал замка : нержавеющая стали. ..

750.00грн.

Скрытый замок ATISLOCK WD-03 2 SMART

Скрытый замок ATISLOCK WD-03 2 SMART

.. замок невидимка ATISLOCK WD-03 это автономный замок невидимка , дверной накладной замок для входной ..

4050.00грн.

Компания Atis это украинский Бренд . Компания импортирует продукцию из Китая и тщательно следит за качеством продукции.
Основной импорт приходит на следующую продукцию:
- Электромеханические замки
- Электроригельные замки
- Элеткромагнитные замки
- Домофоны
- Контроллеры, считывали
- Доводчики

Компания дает полную гарантию на свое оборудование , в случае поломки замка, или механизма компания помогает восстановить продукцию за свой счет, оплачивая даже доставку товара. Что говорит о компании как о надежном поставщике продукции.
Компания импортирует видеорегистраторы и видеокамеры Atis ? в форматах, AHD , MHD, HD-CVI и другие. Одна из лучших компаний в Украине. Также открыли производство собственной продукции под брендом UNIT. вся электротехника производиться в Украине.

Вибір електромеханічного замка для будинку, квартири або офісу

Запірний механізм замку - це ригеля засув. Він витримує великі навантаження і перешкоджає силового злому. Залежно від типу приводу (механічний або електричний) і способу відкривання розрізняють:

Електричні засувки і електромеханічні замки - це замикаючі пристрої, які управляються шляхом подачі напруги. Їх конструкція незначно відрізняється від пристрою традиційних механізмів, але вона доповнена електричної складової, що підвищує надійність і поліпшує функціональність.

нормально закриті електромеханічні замки - запірний механізм деблокується при подачі постійного або змінного струму на соленоїд або електромотор, що переміщає ригель. Такі пристрої заборонено встановлювати на дверях, які ведуть до шляхів евакуації;
нормально відкриті електромеханічні замки - розблоковуються шляхом втягування ригеля при відсутності керуючого сигналу або відключенні електричного живлення.
Керуючий сигнал подається на виконавчий механізм по дротах від мережі або автономного джерела енергії при використанні магнітного ключа, карти або після введення правильного коду за допомогою клавіатури на накладної рукоятці. Залежно від конструкції і принципу роботи замикаючого механізму, двері зсередини відмикаються ручкою або натисканням на кнопку. Заради безпеки багато моделей можна відкрити зовні ключами.

У порівнянні зі стандартними конструкціями, електромеханічні замки більш надійні та зручні, тому вони використовуються в системах контролю доступу. З їх допомогою можна відкривати і замикати двері дистанційно. Додатковими бонусами є проста інтеграція пристроїв з електроприводом в систему безпеки будівлі і можливість підключення охоронних пристроїв. Недоліки запірних механізмів даного виду:

підвищені вимоги до якості установки дверей і дверних коробок;
необхідність підключення до електромережі або батареї.

электромеханические замки


Часто задаваемые вопросы в категории "Электромеханические замки Atis" ❗️

️ 🥇 Какая цена на Электромеханические замки Atis ?

️ ✅ Я могу заказать установку при покупке товара из категории "Электромеханические замки Atis" ?

️ ❓️ Как правильно купить Электромеханические замки ?