Электромеханические замки Китай

БУЗ Конденсатор для электрозамка

БУЗ Конденсатор для электрозамка

.. ного тока) чтобы в один момент находясь недалеко от замка дать импульс (до 3А) для открытия электром ..

85.00грн.

Китай огромная страна с широкими производственными возможностями и площадями. Основной центр производства замочно-скобяной продукции находится в городском округе Чжанчжоу.
Здесь производятся дверные замки которые вы уже давно могли знать и использоваться замки Apecs, Kedr, Barrera, Sherlock Siba, USK,Mongust, Bruno,Protect,Punto и другие.
Кроме того сравниться по цене и качеству дверных ручек с Китаем уже практически не возможно. Дверные ручки PUNTO, Armadillo,FZB,Barrera, APOLLO, PARTNER и многие другие.
В Украину импортируют такие категории продукции связанные с нашей тематикой:
    - дверные замки - дверные ручки - запорные устройства, засовы и шпингалеты - дверные доводчики - дверные стопоры и многое другое

Вибір електромеханічного замка для будинку, квартири або офісу

Запірний механізм замку - це ригеля засув. Він витримує великі навантаження і перешкоджає силового злому. Залежно від типу приводу (механічний або електричний) і способу відкривання розрізняють:

Електричні засувки і електромеханічні замки - це замикаючі пристрої, які управляються шляхом подачі напруги. Їх конструкція незначно відрізняється від пристрою традиційних механізмів, але вона доповнена електричної складової, що підвищує надійність і поліпшує функціональність.

нормально закриті електромеханічні замки - запірний механізм деблокується при подачі постійного або змінного струму на соленоїд або електромотор, що переміщає ригель. Такі пристрої заборонено встановлювати на дверях, які ведуть до шляхів евакуації;
нормально відкриті електромеханічні замки - розблоковуються шляхом втягування ригеля при відсутності керуючого сигналу або відключенні електричного живлення.
Керуючий сигнал подається на виконавчий механізм по дротах від мережі або автономного джерела енергії при використанні магнітного ключа, карти або після введення правильного коду за допомогою клавіатури на накладної рукоятці. Залежно від конструкції і принципу роботи замикаючого механізму, двері зсередини відмикаються ручкою або натисканням на кнопку. Заради безпеки багато моделей можна відкрити зовні ключами.

У порівнянні зі стандартними конструкціями, електромеханічні замки більш надійні та зручні, тому вони використовуються в системах контролю доступу. З їх допомогою можна відкривати і замикати двері дистанційно. Додатковими бонусами є проста інтеграція пристроїв з електроприводом в систему безпеки будівлі і можливість підключення охоронних пристроїв. Недоліки запірних механізмів даного виду:

підвищені вимоги до якості установки дверей і дверних коробок;
необхідність підключення до електромережі або батареї.

электромеханические замки


Часто задаваемые вопросы в категории "Электромеханические замки Китай" ❗️

️ 🥇 Какая цена на Электромеханические замки Китай ?

️ ✅ Я могу заказать установку при покупке товара из категории "Электромеханические замки Китай" ?

️ ❓️ Как правильно купить Электромеханические замки ?