Акумуляторна батарея 12В/4,5Ач

0
Артикул: 102739
Торговая марка: SEVEN Systems
541.41грн.
Знайшли дешевше?
Короткий опис
Особливості акумуляторної батареї (АКБ) 12В/4,5Ач: Акумуляторна батарея 12В/4,5Ач призначена для оснащення різних типів ДБЖ, елементів охоронних систем, сигналізації, металодетекторів та інших пристроїв. Для оснащення АК... Читати далі...

Особливості акумуляторної батареї (АКБ) 12В/4,5Ач:

Акумуляторна батарея 12В/4,5Ач призначена для оснащення різних типів ДБЖ, елементів охоронних систем, сигналізації, металодетекторів та інших пристроїв. Для оснащення АКБ використовується електроліт у гелеподібному стані. Його стійкість до нахилів і переворотів дозволяє використовувати прилад у будь-якому положенні.

Досвід експлуатації батареї свідчить про її оптимальні розрядно-зарядні характеристики та низький рівень саморозряду, що робить її однією з найефективніших. у своїй категорії. Рівень саморозряду становить до 3% на місяць при температурі 20 °С. Напруги заряду: 14,4~14,7 В. Чому саме ця батарея ?

  • Розумна ціна.
  • Тривалий термін служби - товста конструкція пластини та ефективна рекомбінація газу забезпечують тривалість експлуатації до 12 років при правильній експлуатації.
  • Низький внутрішній опір - чудові високошвидкісні характеристики розряду забезпечують надійну роботу в UPS та телекомунікаційних системах.
  • Технологія, яка не вимагає технічного обслуговування - перевірена технологія VRLA гарантує безпечну роботу без технічного обслуговування.
  • Низький саморозряд - сітки зі свинцево-кальцієвого сплаву та використання високочистого свинцевого матеріалу для покращення характеристик дозволяють зберігати ємність протягом тривалого часу.
  • Надійність - сучасні технології виробництва та управління у поєднанні з ретельними процедурами забезпечення якості гарантують надійну роботу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Часто задаваемые вопросы

️ → Разделы с похожими товарами для Акумуляторна батарея 12В/4,5Ач?