Циліндр Imperial CK ключ-тумблер (латунь) колір-сатин

Є в наявності
0
Артикул: 101464
Торговая марка: Китай

Доступні варіанти

288.75грн.
Знайшли дешевше?

Виготовлення копії ключа на Виготовлення ключів IMPERIAL із пластиковою ручкою (дублікат ключа)

🔑 Виготовлення додаткового ключа

Виготовлення копії ключа для

Циліндр Imperial CK ключ-тумблер (латунь) колір-сатин


55.00грн.

Короткий опис
Матеріали виготовлення циліндра Imperial CK  це латунь, а також розжарені сталеві піни від висвердлювання. Це надійні циліндри зроблені в Китаї під контролем торгової марки Імперіал. Купити циліндровий механізмImper... Читати далі...
Загальні характеристики
Захист від Бампінгу Ні Захист від висвердлювання Так Захист від підбору відмичкою Ні Захист від перелому Ні Виготовлення ключа для замку/домофону 2244 Всі характеристики
Матеріали виготовлення циліндра Imperial CK  це латунь, а також розжарені сталеві піни від висвердлювання. Це надійні циліндри зроблені в Китаї під контролем торгової марки Імперіал. Купити циліндровий механізмImperial CK  можна для замку врізного з циліндровим типом секретності. Циліндр Imperial CK  це простий циліндр, що не володіє технологіями від інтелектуального або фізичного розтину. Циліндр Imperial CK  має великий термін служби і невисоку ціну за одиницю. Хочете купити циліндр для врізного замку але що б він був недорогий нормально працював? /div>
Всі циліндри апекс дійсно виконані з якісних матеріалів, і середній термін служби такого циліндрового механізму для врізного замку близько 1-5 років.

< div>Слабким місцем цих циліндрів є лише слабкість до вибивання, тому такі циліндри радять захищати броненакладкою, це рятує циліндр від вибивання та висвердлювання.

Циліндри апекс можуть мати зсув і різні розміри. Від розмірів циліндра залежить ціна. Ціна циліндра Imperial CK  може змінитися, якщо вибрати інший тип ключа, або наявність тумблера з одного боку. Ви знайдете на сторінці список, в якому можна вказати необхідний Вам розмір. Якщо Ви не можете визначитися, який розмір Вам необхідний, то можете звернутися до консультанта за допомогою, написавши в чат або зателефонувавши за телефонами вказаними в контактах.
майстра та заміна циліндра у двері.
Захист від висвердлювання циліндра

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Для захисту від свердла використовуються спеціальні гартовані штирі або U-подібні загартовані елементи зі сталі та спеціальних сплавів.

Характеристика циліндра
Захист від Бампінгу Ні
Захист від висвердлювання Так
Захист від підбору відмичкою Ні
Захист від перелому Ні
Виготовлення дублікатів ключів
Виготовлення ключа для замку/домофону 2244
Захист від висвердлювання циліндра

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Для захисту від свердла використовуються спеціальні гартовані штирі або U-подібні загартовані елементи зі сталі та спеціальних сплавів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари

Часто задаваемые вопросы

️ → Цена изготовления дополнительного ключа на Циліндр Imperial CK ключ-тумблер (латунь) колір-сатин?

️ → Разделы с похожими товарами для Циліндр Imperial CK ключ-тумблер (латунь) колір-сатин?