Установка доводчика Дніпро. Дверні доводчики для металевих та дерев'яних дверей

0
Артикул: 101659
450.00грн.
Знайшли дешевше?
Короткий опис
Встановлення дверного доводчика ДніпроУ комплекті для встановлення до дверного доводчика додається важіль, кріплення та монтажна схема. Якщо через глибокий отвор неможливо встановити доводчик на лутку, необхідно встанови... Читати далі...

Встановлення дверного доводчика Дніпро

У комплекті для встановлення до дверного доводчика додається важіль, кріплення та монтажна схема. Якщо через глибокий отвор неможливо встановити доводчик на лутку, необхідно встановити монтажний куточок для фіксації доводчика на верхній частині дверного отвору.

Що входить/не входить у вартість
  • Встановлення дверного доводчика стандартним способом без зварювальних робіт та додаткових пристроїв (входить)
  • Приїзд майстра на місце встановлення (не входить)
  • Зварювальні роботи (не входить) )
  • Кронштейн для встановлення доводчика паралельним способом (не входить якщо немає в комплекті доводчика)
  • Дверний доводчик (не входить)

Практикується < b>установка дверних доводчиків як зсередини, так і зовні двері, але краще, щоб пристрій знаходився всередині приміщення. Встановити дверний доводчик у Дніпропетровську ви можете, як на праві, так і на ліві двері.

Залежно від особливостей дверного отвору можна провести монтаж кількома способами: стандартна установка – корпус доводчика укріплений на дверному полотні;

верхній монтаж - кріплення на одвірку дверей;

паралельна установка (монтаж) дверних доводчиків - кріплення на дверному полотні, пруток кріпиться до дверної коробки за допомогою монтажного куточка. Кожен із способів має свої переваги, наприклад, при стандартному та верхньому мотажі робота буде максимально ефективною, а паралельний монтаж підходить для дверних отворів із поглибленим розміщенням дверей. Послідовність монтажу дверного доводчика в кожному з варіантів практично не змінюється.

Передусім, за схемою, що додається, необхідно зробити розмітку і просвердлити отвори, після чого шурупами для дерев'яних або гвинтами для металевих дверей зафіксувати корпус доводчика в потрібному місці. Від основного важеля від'єднується пруток з різьбленням і башмак для кріплення на дверне полотно або коробку.

Основний важіль встановлюється на поворотну вісь і закріплюється в цьому положенні, до нього перпендикулярно приєднується відрегульований по довжині пруток. Надягається декоративний ковпачок і перевіряється правильність установки. Швидкість закривання, зусилля пружини (розмір доводчика), прискорення перед закриттям (остаточний прихлоп) – всі ці параметри регулюються під час встановлення.

З усіх питань, пов'язаних з монтажем доводчика, ви можете проконсультуватися по телефону.

  • Як встановити дверний доводчик?
  • Як вибрати дверний доводчик?
  • Чи потрібен Вам він?

З усіх питань, пов'язаних з монтажем доводчика ви можете проконсультуватися по телефону.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Часто задаваемые вопросы

️ → Разделы с похожими товарами для Установка доводчика Дніпро. Дверні доводчики для металевих та дерев'яних дверей?