Pучка Antique Collection RO42 POV ET матова латунь R кл

0
Артикул: 100760
Торговая марка: RDA
1304.95грн.
Знайшли дешевше?
Короткий опис
Пучка Antique Collection RO42 POV ET матова латунь R кл в стилі Класика підходить для дерев'яних вхідних і міжкімнатних дверей. Дверна ручка RDA серія Antique Collection поєднує акуратність і строгість дизайну. У ручках ... Читати далі...

Пучка Antique Collection RO42 POV ET матова латунь R кл в стилі Класика підходить для дерев'яних вхідних і міжкімнатних дверей.

Дверна ручка RDA серія Antique Collection поєднує акуратність і строгість дизайну. У ручках встановлені гартовані пружини.

Покриття: фурнітури RDA серії Antique Collection

Дверна фурнітура RDA має високу якість покриття, що дозволяє дверній фурнітурі працювати довгий час без втрати зовнішнього вигляду фурнітури через істерання. Для цього дверні ручки або іншу фурнітуру спочатку обмежують товстим шаром міді, щоб надійно закріпити зверху за допомогою електролізу колір нікелю, хрому, бронзи або інших кольорів. Після цього наносять подвійний шар лаку або якщо немає необхідності створювати ефект блиску, то лак не наносять на таку ділянку фурнітури.

Характеристики Pучка Antique Collection RO42 POV ET матова латунь R кл

Колір: Латунь матова
Тип товару: Ручки на розеті
Основний матеріал: Цинк
Тип розети (підстави): Кругла
Стиль: Класика

Висота ручки: 52 мм
Довжина ручки: 153 мм
Ширина ручки: 150 мм

Ручка Antique Collection RO42 POV ET матова латунь R кл комплектуються:

- Ручка дверна RDA серії Antique Collection — 2шт
- стяжні гвинти, шурупи
- квадрат 8х8*125 мм
- гужені для фіксації квадрата в ручки - 2 шт (для фіксації та збільшення терміну служби).
Дверні ручки для металевих дверей RDA Модель: RDA серії Antique Collection комплектуються додатково квадрат товщиною 8мм. Довгою 16(10) див. з прорізами для гуженів.

Матеріал дверних ручок RDA: bвикористовується матеріал ZAMAK - це сплав алюмінію, міді та магнію. Використання матеріалу ZAMAK та сучасної технології гальванічного покриття дозволило інженерам та дизайнерам РДА досягти оптимального співвідношення ціна-якість.
Дверні ручки RDA із серії Antique Collection це нове покоління дверної фурнітури, яка грає в одному ритмі з будь-яким дизайном та інтер'єром. Antique Collection Зручна ергономіка роблять дверну фурнітуру Antique Collection незамінним елементом. Це дверні ручки на окремій основі RDA підійде для внутрішніх вхідних дверей (металевих та дерев'яних) та міжкімнатних дверей (МДФ та шпонованих). Максимальна вага дверного полотна – 60 кг. Врахуйте це при виборі моделі дверної ручки. Всі розміри кріплень стандартні та взаємозамінні. Матеріал виготовлення фурнітури RDA серії Antique Collection: ZAMAK (то міцний і надійний сплав). Дуже якісне покриття фурнітури RDA пройшло тест до корозії. Дверні ручки Фуаро витримали 72 години в агресивному середовищі соляного туману. Крім того, тест на ресурс життя окремих ручок показав 150 000 відкривань/закривань, що є дуже хорошим результатом, і теоретично вистачає на строк до 10 років роботи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Часто задаваемые вопросы

️ → Разделы с похожими товарами для Pучка Antique Collection RO42 POV ET матова латунь R кл?