Замок електромагнітний 300 кг SEVEN ML-7727S

0
Артикул: 102643
Торговая марка: SEVEN Systems
1118.91грн.
Знайшли дешевше?
Короткий опис
SEVEN ML-7727S - електромагнітний накладний замок із силою утримання 300 кг зі світлодіодною індикацією. Призначений для важких дверей, завдяки своїй силі утримання замок можна поставити на броньовані, металеві, дерев'ян... Читати далі...
Загальні характеристики
Інструкція з встановлення/експлуатації так Висота 27 Гарантійний термін 12 Довжина 250 Додаткове джерело живлення Мережа 24В живлення Мережа 12В Корпус замку так Кріпильний комплект так Планка у відповідь 1 Протокол зв'язку Всі характеристики

SEVEN ML-7727S - електромагнітний накладний замок із силою утримання 300 кг зі світлодіодною індикацією. Призначений для важких дверей, завдяки своїй силі утримання замок можна поставити на броньовані, металеві, дерев'яні або металопластикові двері. Він надійно фіксуватиме двері у закритому стані.

Найчастіше використовуються як виконавчі пристрої в системах контролю та управління доступу (на вхідні двері в під'їздах, офісах, банках, бізнес центрах та ін. приміщеннях). Сумісний з відеодомофонами, кодовими клавіатурами, зчитувачами, котролерами, кнопками виходу та іншими пристроями СКУД.

Принцип роботи заснований на примагнічуванні планки у відповідь, яка кріпиться на двері до замку на дверній коробці. За відсутності живлення – замок відкривається, що відповідає вимогам протипожежної безпеки.

У наших замках використовується мідна обмотка на котушці, таким чином магніт не втратить силу утримання через певний проміжок часу.

Сенсор закриття замку (релейний вихід NO NC).

Живлення: DC12В/24В 400mA, DC24V 200mA

Габарити:< /p>

  • Замок 250х53х27 мм.

Комплектація:

  • Електромагнітний замок;
  • Відповідна частина (планка );
  • Кріпильний комплект;
  • Монтажний стікер з розміткою;
  • Інструкція.
Memory
Інструкція з встановлення/експлуатації так
Висота 27
Гарантійний термін 12
Довжина 250
Додаткове джерело живлення Мережа 24В
живлення Мережа 12В
Корпус замку так
Кріпильний комплект так
Планка у відповідь 1
Протокол зв'язку
Сила утримання 300
Ширина 53

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Часто задаваемые вопросы

️ → Разделы с похожими товарами для Замок електромагнітний 300 кг SEVEN ML-7727S?