Засув-пружина №100 (дерев'яна ручка)

Є в наявності
0
Артикул: 101580
Торговая марка: Україна
55.00грн.
Знайшли дешевше?
Короткий опис
Засув з пружиною невеликий для хвіртки, паркану, ящика та для дверейПеред вами гаражна засувка, засувка для воріт. Дверний засув з пружиною фіксується в піднятому положенні. за допомогою вушок, загнутих на підставі засув... Читати далі...

Засув з пружиною невеликий для хвіртки, паркану, ящика та для дверей

Перед вами гаражна засувка, засувка для воріт. Дверний засув з пружиною фіксується в піднятому положенні. за допомогою вушок, загнутих на підставі засуву. У шпингалеті досить потужна пружина, що дозволяє надійно фіксувати засув.

Матеріал виготовлення засова сталь 2 мм. Це дозволяє використовувати цей шпингалет як приварний та кріпити його за допомогою зварювання.

Покриття - анодування дозволяє довго захищати засув від корозії в будь-яких умовах.

Характеристики засуву

  • Покриття засову:  цинкове
  • Тип:   засув з пружиною.
  • Колір:  жовтий цинк + дерев'яна ручка.
  • Матеріали засуву:   сталь
  • Довжина засувки: 100 мм
  • Ширина засувки: 50 мм
  • Виробництво:  Україна

Зручний запірний пристрій для надійних воріт .У засувок із пружинами маса позитивних особливостей. Вони дуже надійні, мають посилений механізм (корпус 2,5 мм завтовшки, ригель 10 мм діаметром). Найпростіша установка та найзручніша експлуатація. Один рух дерев'яної ручки та пружина автоматично приводить запірний ригель у положення «закрито».

Якщо згадати про головну функцію - замикання стулок гаража, воріт, хвірток і т.д. у горизонтальному або вертикальному положенні стає важливим і великий хід ригеля. Це означає, що засув можна встановити на будь-якій відстані від краю дверей.

Засувки поставляються двох типів:

  • Без полімерного покриття (незабарвлені). Зручно. Можна приварити і потім пофарбувати в будь-який колір.
  • З комбінованим декоративним покриттям (корпус засуву пофарбований стійкою порошковою фарбою, ригель - оцинкований). Цей варіант краще використовувати там, де зварювання буде не потрібне. Установка проводиться за допомогою болтів або шурупів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари

Украина

Часто задаваемые вопросы

️ → Разделы с похожими товарами для Засув-пружина №100 (дерев'яна ручка)?