Засув-пружина №190 (дерев'яна ручка)

0
Артикул: 101581
Торговая марка: Україна
115.00грн.
Знайшли дешевше?
Короткий опис
Перед вами гаражна засувка, засувка для воріт. Дверний засув з пружиною фіксується в піднятому положенні. за допомогою вушок, загнутих на підставі засуву. У шпінгалеті досить потужна пружина, що дозволяє надійно фіксуват... Читати далі...

Перед вами гаражна засувка, засувка для воріт. Дверний засув з пружиною фіксується в піднятому положенні. за допомогою вушок, загнутих на підставі засуву. У шпінгалеті досить потужна пружина, що дозволяє надійно фіксувати засув.

Матеріал виготовлення засова сталь 2 мм. Це дозволяє використовувати цей шпингалет як приварний і кріпити його за допомогою зварювання. дерев'яні та металеві двері господарські приміщень, складів, гаражі тощо. Складається зі сталевого ригеля в металевому корпусі, який фіксується та переміщається. Відрізняють кілька різновидів засувів:

  • з пружинами
  • з плоским ригелем
  • з круглим ригелем

Засувки з пружинами

Зручний запірний пристрій для надійних воріт .У засувок із пружинами маса позитивних особливостей. Вони дуже надійні, мають посилений механізм (корпус 2,5 мм завтовшки, ригель 10 мм діаметром). Найпростіша установка та найзручніша експлуатація. Один рух дерев'яної ручки та пружина автоматично приводить запірний ригель у положення «закрито».

Якщо згадати про головну функцію - замикання стулок гаража, воріт, хвірток і т.д. у горизонтальному або вертикальному положенні стає важливим і великий хід ригеля. Це означає, що засув можна встановити на будь-якій відстані від краю дверей.

Засувки поставляються двох типів:

  • Без полімерного покриття (незабарвлені). Зручно. Можна приварити і потім пофарбувати в будь-який колір.
  • З комбінованим декоративним покриттям (корпус засуву пофарбований стійкою порошковою фарбою, ригель - оцинкований). Цей варіант краще використовувати там, де зварювання буде не потрібне. Установка проводиться за допомогою болтів або шурупів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари

Украина

Часто задаваемые вопросы

️ → Разделы с похожими товарами для Засув-пружина №190 (дерев'яна ручка)?